Siilinjärven Ponnistus yleisurheilujaosto

Siilinjärven Ponnistus
Melojantie 11
71870 HARJAMÄKI


JOHTOKUNTA

Hanna Leinola, puheenjohtaja
hanle@student.uef.fi
040 7085605

Tanja Korhonen, sihteeri
tanja.korhonen@siilinjarvi.fi  
040 5914486

Ilkka Maksimainen, rahastonhoitaja
ilkka.maksimainen@gmail.com   
0400 131343

Juha Heikkinen, jäsen
heikkinenjuha61@gmail.com

0500 959415

Kari Korhonen, jäsen
kari.korhonen@dnainternet.net
044 7193231

Mika Hirvonen, jäsen
mika.hirvonen1@gmail.com  
044 3635291

Jari Porthan, jäsen
jari.porthan@gmail.com
0400 675100

Kirsi Rönkkö, jäsen
kirsi.ronkko@gmail.com
0505354473

Jukka Tuppurainen, jäsen

Manja Tenhunen, jäsen


VASTUUOHJAAJAT

4-6 -vuotiaiden Liikuntaleikkikoulu: "Termiitit"
Roosa Tiihonen
roosa102@hotmail.com  
044 2504531

7-8 -vuotiaiden yleisurheilukoulu: "Salamat"
​Tanja Korhonen
tanja.korhonen@siilinjarvi.fi  
040 5914486

9-11 -vuotiaiden yleisurheilukoulu: "Meteoriitit"
Kari Korhonen
kari.korhonen@dnainternet.net 
044 7193 231

Yli 12 -vuotiaiden harjoitusryhmä: "Sisut"
Kari Korhonen
kari.korhonen@dnainternet.net 
044 7193 231